IBB-632-4 STANDARD INSERT
SKU: 11601 | MPN: IBB-632-4Details
| Specifications | |
|---|---|
| Manufacturer | PEM SI |
| Manufacturer's Part No. | IBB-632-4 |
| Material | Brass |
| Thread Size | #6-32 |
| Diameter | 0.219 in |
| L - Length | 0.25 in |
| Minimum Hole Depth | n/a |
| Hole Taper Angle | n/a |
| Specifications | |
|---|---|
| Manufacturer | PEM SI |
| Manufacturer's Part No. | IBB-632-4 |
| Material | Brass |
| Thread Size | #6-32 |
| Diameter | 0.219 in |
| L - Length | 0.25 in |
| Minimum Hole Depth | n/a |
| Hole Taper Angle | n/a |