5/16" x 3/4" x 0.04 Flat Washer Stainless Steel 18-8
SKU: 63123 |Details
| Specifications | |
|---|---|
| Washer Type | Flat Washer |
| Material | Stainless Steel |
| System of Measurement | Inch |
| Inner Diameter | 5/16" |
| Outer Diameter | 3/4" |
| Thickness | 0.040" |
| Facet Bolt Size | 5/16" |
| Bolt Size | 5/16" |
| Manufacture | Approved Supplier |