3/8" x 7/8" x 0.039 Flat Washer Stainless Steel 18-8
SKU: 63126 |Details
| Specifications | |
|---|---|
| Washer Type | Flat Washer |
| Material | Stainless Steel |
| System of Measurement | Inch |
| Inner Diameter | 3/8" |
| Outer Diameter | 7/8" |
| Thickness | 0.039" |
| Facet Bolt Size | 3/8" |
| Bolt Size | 3/8" |
| Manufacture | Approved Supplier |